Květen 2011

Tak nic - Ach jo!

31. května 2011 v 20:00 | Athéna |  Dny na ranchi
Ano, je to tak. Nejspíše svou sbírku rozprodám... Zatím jen 6 koní a nějaká zoo-zvířata, všichni mi celkem přirostli k srdci. Mám 32 koní, 3 psy, 5 lidí, 3 sady a nevím kolik zoo-zvířat. Nevím, kolik jich prodám, ale je to opravdu nutnost. A co mě k tomu vede?! Chci si konečně ucelit pokoj ve stylu moře, oceánů a lodí. Schleich a ostatní věci by mi tu ucelenost značně kazily...
Velcí koně Schleich: Pův. cena - cca 200,- nyní - 100,- (Nepožkození, jako noví)
Klisna Camargue (již vyřazený model) http://ranchkonskyraj.blog.cz/1010/vannessa
Pony: Pův. cena - cca 160,- nyní 65,-
Hříbata: Pův. cena - cca 150,- nyní 65,-
Mnou přebarvené hříbě Haflinga (nyní Anglický plnokrevník) http://ranchkonskyraj.blog.cz/1010/blue-berry
Jiné: Pův. cena - cca 100,- nyní 23,-
Mnou přebarvený vzpínající se kůň (nyní appaloosa)
Zoo-zvířata: Pův. cena - cca 200,-
Jiné: Pův. cena ???
Gorila nížinná (značka Wild Life) - 20,- http://ranchkonskyraj.blog.cz/1010/gorila-nizinna-blacks
Collecta: Pův. cena - cca 150,- (za mláďata), cena nyní - 65,-
PŘI KOUPI VÍCE NEŽ 3 MODELŮ DÁRKY ZDARMA!!! Objednávky posílejte na: veronika.belasova@seznam.cz a dohodneme se na způsobu platby a poštovném. Také prodám vybavení na koně a možná i nějaké hezké stáje a expozice.

Nový koník!

15. května 2011 v 17:31 | Athéna |  Dny na ranchi
Káťa píše:
Ahojky.
Dnes jsme se vydali na aukci koníků! Ale nebyla to jen tak obyčejná aukce, byla to aukce významných lipických koní. Všichni byli krásní a drezuru měli v malíčku (spíš v kopýtku xD). Jak by ne, byli to samí šampioni. Bylo to velice těžké rozhodování. Ale nebudete věřit, kterého koníka tam dražili. Otce našeho Rockyho!!!!! Nakonec jsme měli nejvyšší nabídku, kterou nikdo nezvýšil a tudíž se stal tento úžasný hřebec náš! A jak že se jmenuje? Pirate Captain Jack Sparrow. Zvláštní jméno pro koně, co? Tak teď už nám chybí jen nějaký koník jménem Will a máme Piráty z Karibiku pohromadě xD Má sestra je Elizabeth, Rockyho táta se jmenuje Jack... Je opravdu krásný a je mu 7 let. Jeho profilek by tu měl být zítra.
Mějte se hezky a nezapomeňte vzít koníky na vyjížďku!
Pp

Jsem z5!!!!!!

11. května 2011 v 14:25 | Athéna |  Dny na ranchi
Ahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóój!!!!!!!!!!!!
Tak jsem se konečně vrátila k "ranchování"!
Byla to šíleně dlouhá doba, ale vrátila se mi zpět chuť pracovat na ranchi!
A jak jsem k tomu přišla?! Takhle jsem prostě v pokoji, hraju si s mým morčákem a najednou se mi před očima vybaví úvodní stránka stáje www.stajlentilka.estranky.cz
Nevím, ale prostě jsem dala morčíka zpět do klece a šla jsem vyndat Schleich z krabic. A už to bylo! Ten samý den jsem si prohlédla všechny vaše ranche, zoo, stáje, podívala jsem se, co máte za nové "přírůstky" a byla jsem strašně šťastná. Prostě se mi vrátila veškerá chuť. Ale jsem ráda, že jsem si ty ?3? měsíce oddychla a mohla máknout na svém 2.blogu, kde je nyní 110 článků.
Až si stáhnu vyšší verzi Exploreru (doufám, že už o víkendu, ptž musíme vyřešit ještě problém se skoro plnou pamětí), tak vám sem dám všechny zbývající budovy ranche.
Zatím pa!
Večer oběhnu